Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
آمار سایت
Who is online?
In total there are 14 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 14 Guests

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 47 on Tue Nov 19, 2019 8:21 pm
Online Support

قرنطینه ی دختران

+3
Amir
mehdi_baahaal
khojasteh
7 posters

Go down

قرنطینه ی دختران Empty قرنطینه ی دختران

Post  khojasteh Tue Dec 01, 2009 9:17 am

سلام
شاید شما هم شنیدید که قراره یه اتفاقایی تو دانشگاه بیفته. مسئولین یه هو متوجه شدن که یه مشکلاتی هم توی اداره ی کشور وجود داره وگرنه چه معنی داره تو کشوری که حتی آب و برق و خاکش !قابلیت صدور (صادر شدن)داره .این یه خورده !فقر و فساد و ... باشه!؟
و از اونجا که تمام مشکلات در ایران ریشه یابی می شه و خانه از پایبست آباد!میشه.
سر نخ رو گرفتن و رسیدن به دانشگاه . این آقایون فهمیدن هر چی هست زیر سر این دانشگاه و دختراست!
مشکل اینجاست که دخترا پاشون به دانشگاه که باز شده(شایدم زیادی باز شده)موجب اختلال حواس پسرا شدن و این بحران ببخشید اختلال کوچولو! در عملکرد تمامی سازمان ها و ادارات ایجاد کردن.(چه می کنن این دختر ها!!!!!!!!!!!!) بنابراین به فکر افتادن که این دخترا رو قرنطینه کنن.یا شایدم چون پسرا هر چه کردن اعم از سهمیه بندیو .....برای خونه نشین کردن دخترا فایده ای نداشت.پس بهتره که نذارن پسرا چشمشون به دختر جماعت بیفته و یا بر عکس. حالا بهتره بحث رو جدیش کنیم.
یه نظر ارائه شده که در دانشگا هها اجناس مذکر و مونث رو از هم جدا کنن . دلیلی هم به طور واضح توضیح ندادن .اما احتمالا بر میگرده به سنسور های حساسشون نسبت به رابطه ی و شاید vazheye دخترا و پسرا به نظر من مشکلات الآن جامعه (از این نظر)برمیگرده به عدم ارتباط درست .اگه قرار باشه که تو یه محیط فرهنگی و آموزشی مثل دانشگاه یه جوون با جنس مخالفش برخورد نکنه پس کجا جاشه!!؟؟؟؟؟؟؟
این خیلی کوته فکریه که بخوایم اینطور فکر کنیم .من فکر می کنم انصاف نباشه کسائیکه وارد دانشگاه میشن که قراره قشر فرهیخته و تحصیل کرده ی جامعه رو تشکیل بدن هدفشون و رفتارهاشون رو اینقدر پست ببینیم چنان حرف هایی زده میشه که حتی از نظر من دختر توهین خیلی بزرگی به تمامی مردهاست . من که هیچ وقت مرد نبودم ولی فکر نمی کنم نگاهی که اکثریت مردها به زن ها دارن این قدر پیش پا افتاده و سطحی باشه اونم توی دانشگاه .امیدوارم که این آقایون هم طرز فکرشونو عوض کنن و با دید بازتری به مسایل نگاه کنن .با پاک کردن صورت مسئله مسائل پیچیده تر و غیر قابل حلی پدید میان.

Last edited by khojasteh on Wed Dec 02, 2009 8:44 am; edited 2 times in total
khojasteh
khojasteh

تعداد پستها : 65
آدرس پستي : morningglory6988@yahoo.com

Back to top Go down

قرنطینه ی دختران Empty Re: قرنطینه ی دختران

Post  mehdi_baahaal Tue Dec 01, 2009 9:34 am

nemidoonam manbae khabaretoon az kojast vali motmaen bashin EMKAN NADARE hamchin kari bokonan
bishtar shabihe yek shookhie ta ye tasmim
?!age man alan yad nagiiram ba jense mokhalefam rahat sohbat konam , bayad me3 allaf haye khiaboon yad begiram قرنطینه ی دختران Lol
mehdi_baahaal
mehdi_baahaal

تعداد پستها : 236
آدرس پستي : mehdi_baahaal90@yahoo.com

http://www.dr-mehdi-guitar.blogfa.com

Back to top Go down

قرنطینه ی دختران Empty خ

Post  Amir Wed Dec 02, 2009 5:17 pm

منم با مهدی موافقم شما این خبرو از کجا اوردین در ضمن شما اگه یه سر به دانشگاه های ئیگه مخصوصا ازاد بزنید متوجه میشید که همچین بیربطم نگفتن ولی در مورد هر 2 جنس این صدق میکنه و جدا کردن هم راهش نیست .
Amir
Amir

تعداد پستها : 38

Back to top Go down

Post  Türk oĝlan Thu Dec 03, 2009 3:49 am

سلام
اگر مخالفان خود را به‌ پای چوبه‌ی اعدام می کشانی ! بدان‌ صاحب عقلی هستی بسان طناب .

و اگر مخالفان خود را به‌ زندان می فرستی! بدان صاحب عقلی هستی بسان قفس .

و اگر با مخالفان خود به‌ جنگ درمی افتی! بدان صاحب عقلی هستی بسان چاقو .

و اما اگر با مخالفان خود به‌ بحث و گفتگو می پردازی و آنها را متقاعد می سازی و به‌ سخنان حق آنها قناعت می کنی! بدان صاحب عقلی هستی‌ بسان عقل...

كاملا باخانم احمدي موافقم.ازكساني كه وضعيت كنوني راانكارميكنن سوال دارم چگونه ميتوانن وضعيت حاضرراتوجيح كنند؟چگونه اين سهميه بندي رو توجيح كنند؟چرارتبه هاي خانم ها يي كه توكلاس اند دو برابر بهترازآقايون است؟الكي با مساله خدمت سربازي توجيح نكنين.اگه ميخاين حقيقت رو قبول نكنين باشه ولي انكارحقيقت به معني احمق دونستن اونايي كه حقيقت رو قبول دارند.
Türk oĝlan
Türk oĝlan

تعداد پستها : 97
آدرس پستي : ehsan1990k@yahoo.com

Back to top Go down

Post  Guest Thu Dec 03, 2009 12:34 pm

barayeeee ma ke mesle notron khooonsaeeim farghiiii nemikone.....hrche bada bad.....har kari begin azzzz dast in jamiat barrr miiad.......mamlekatoo migam Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep affraid

Guest
Guest

Back to top Go down

قرنطینه ی دختران Empty : قرنطینه ی دختران

Post  javad Thu Dec 03, 2009 12:42 pm

از خوانم احمدی خواهشمندم وقتی پستی می زارن منبع رو هم ذکر کنن و از صحت اون هم مطمئن بشن برای اطلاعون بگم که این بحث در زمان انقلاب مطرح شد که دانشگاه ها جدا بشن ولی امام خمینی نذاشت که همچین کاری صورت بگیره و گفتن دانشجو ها نباید محدود بشن
javad
javad
Admin

تعداد پستها : 138
آدرس پستي : mjalibakhshi@yahoo.com

Back to top Go down

Post  رامین Thu Dec 03, 2009 1:01 pm

خانم احمدی درست میگن قراره تو چند دانشگاه این کار امتحانی بشه بعد کل کشور!
این کار توهین به قشر دانشجوه!و قرنطینه هر دو جنسه
خطاب به جواد عزیزم هم بگم شما چطور یه حدیث از 1400 سال پیش رو که قلی بن میرزا!از پیامبر نقل کرده قبول دارین اما این حرف خود وزارت علوم رو قبول ندارین و سند میخواین Exclamation
رامین
رامین

تعداد پستها : 253
آدرس پستي : raminkordeirani@yahoo.com

http://raminirani.blogspot.com

Back to top Go down

Post  khojasteh Fri Dec 04, 2009 4:41 am

ممنون از نظراتون
این طرح از طرف آقای مطهری (پسر شهید مطهری)نماینده ی تهران در مجلس شورای اسلامی ارائه شده.
khojasteh
khojasteh

تعداد پستها : 65
آدرس پستي : morningglory6988@yahoo.com

Back to top Go down

قرنطینه ی دختران Empty o

Post  Amir Fri Dec 04, 2009 1:55 pm

اقای پان شمام که اشتباه کردی وزارت علوم نگفته یکی از نمایندگان مجلس به گفته ی خانم احمدی به هر حال هرکی که گفته اشتباهه به نظر من.
Amir
Amir

تعداد پستها : 38

Back to top Go down

Post  mohamad Fri Dec 04, 2009 2:40 pm

این کار روشن کردن فتیله ی یه بمبه

اگه خود شهید مطهری هم بگه نمیتونن اجرا کنن Cool Cool Cool

زندگی دو روزه که یک روزش رو به خاطر اشتباه کسه دیگه باختم می خوام باقیش رو فقط خودم اشتباه کنم Smile
mohamad
mohamad

تعداد پستها : 68
آدرس پستي : apsdoctor@gmail.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics