Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
آمار سایت
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests :: 1 Bot

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 47 on Tue Nov 19, 2019 8:21 pm
Online Support

اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين)

2 posters

Go down

اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين) Empty اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين)

Post  Türk oĝlan Wed Dec 09, 2009 5:40 am

سلام با تمام ارزش واحترامي كه به كلاس قائلم ازرفتار بعضي ها واقعا ناراحت شدم من فقط يه سري سوال داشتم وهنوز عقيده خودمو نگفته بعضي ها زود جبهه گيري وقصاص قبل ازجنايت كردند
ببينين ما مثلا قشر فرهيخته جامعه محسوب ميشيم نبايدبدون تحقيق وسوال وتقليدي يه چيزرو قبول كنيم وقتي يه سوالي ازدين داريم دليل نيست كه كل دين روقبول نداريم اگه اعتقادات ماباانديشه وسوال نباشه باعث پيشرفت ما نميشه وفقط يه اعتقاد خشكي ميشه عين اعتقادعوام كه فقط نسبت به دين تعصب دارن وتوپوسته دين گيركردن وقتي خوداسلام كه امروزبعضي ها سنگشو بدون منطق به سينه ميزدند گفته تفكركنين نبايدبه بهانه دفاع ازاسلام فرصت ازيكي بگيريم وزود بهش مارك مخالف دين بزنيم.درمورد امروز حتما نظربدين
چرااستادازاوج گرفتن وتشريح مساله پروا داشت؟ اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين) Icon_scratch
اصلا يه 7دقيقه وقت برا شروع يه بحث كافيه تابرسه بهبحث درموردش؟ اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين) Kopfschuettel
Türk oĝlan
Türk oĝlan

تعداد پستها : 97
آدرس پستي : ehsan1990k@yahoo.com

Back to top Go down

اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين) Empty Re: اندروصف كلاس بهداشت امروز(لطفانظربدين)

Post  mohamad Wed Dec 09, 2009 1:36 pm

سلام
بحث امروز هم مثل خیلی بحث های دیگه نکات مثبت و منفی زیاد داشت تا حدودی با حرف احسان راجب اینکه اجازه داده نشد که حرف هاش رو بزنه موافقم
اما از قبل قابل پیش بینی بود که کلاس کمی متشنج بشه چون هم بحث بحث مهمی بود و هم بچه ها روش حساس شده بودند
اما در مجموع من معتقدم که به نتایج خوبی رسیدیم مثلا اینکه فکر میکنم سو تفاهم ها راجب اینکه منظور ازطرح این بحث توسط آقایون توی کلاس چی بوده روشن شد و همه به خصوص خانم ها فهمیدن که نظر بابک یا احسان زیر سوال بردن توانایی خانم ها نبوده بلکه انتقاد از برخی سو تعبیر ها از اسلام بوده
البته امید وارم خانم ها از اینکه آقایون راجب حقوق زن بحث کردند ناراحت نشن این طور که من امروز فهمیدم هیچ کس قصد دخالت غرض ورضانه در امور زنان رو نداشته

در پایان فکر کنم بهتر این باشه که اجازه بدیم خانم ها خودشون با نظر و رای خودشون از حقوقشون دفاع کنن

و در ضمن اگر امروز با دو نوبت شرکت توی بحث سرتون رو درد آوردم و یا وقت دوستان رو گرفتم ازتون عذر میخوام به نظرم لازم اومد که اون دو توضیح رو در حین بحث بدم و البته امید وارم منظورم از جمله پایانیم رو درک کرده باشید چون به خاطرش رفتم تو دهن شیر((پهلوان))
mohamad
mohamad

تعداد پستها : 68
آدرس پستي : apsdoctor@gmail.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics