Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
آمار سایت
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests :: 1 Bot

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 47 on Tue Nov 19, 2019 8:21 pm
Online Support

manam mixaaaaaaaaaaaaaam

2 posters

Go down

manam mixaaaaaaaaaaaaaam Empty manam mixaaaaaaaaaaaaaam

Post  ulduz21 Thu Nov 04, 2010 9:12 am

کاش می شد خانم دستجردی مرحمت می فرمودندو دستور می دادند. دانشگاه ما را هم منحل می کردند. ودانشگاه ما هم با دانشگاه تهران ادغام می شد.وما دانشجوی دانشگاه تهران می شدیم.ویا ما دانشجویان غیرت خود داشتیم و سر در دانشگاه را پایین می آوردیم تا...

ولی خودمانیم قدممان خیلی مبارک است.سال پیش که با آمدن ما دانشگاه تیپ ۱ شد.وحالا هم با تمام ناشیگریمان در تیپ یکی بودن مثل آب خوردن یک پله صعود کردیم .

الان خوابم می آید دلم میخواهد بخوابم.ولی دوست دارم از خواب که پا شدم بشنوم دانشگاه شهید بهشتی هم منحل شده.و با دانشگاه ایران مدغم شده است.و ما باز با غرور یک پله ی دیگر صعود کنیم.

من شخصا از مسئولین مربوطه شاکیم.چرا همه ی کارها باید در تهران صورت گیرد.چرا همه چیز فقط برای تهرانیهاااا.

چرا این کارها در شهرهای دیگر نباید صورت گیرد.این آیا تبعیض نیست.

ما هم میخاهیم با دانشگاه تهران ادغام شویم

پس چه شد این عدااااللللتتت
ulduz21
ulduz21

تعداد پستها : 38

Back to top Go down

manam mixaaaaaaaaaaaaaam Empty Re: manam mixaaaaaaaaaaaaaam

Post  mahdis Thu Nov 04, 2010 1:39 pm

آخه خدایی اینی که گفتین چه ربطی به عدالت یا بی عدالتی داشت!؟!!؟؟!؟!؟؟!
دانشگاه کرمانشاه به این خوبی!!تهران 3تا دانشکده پزشکی داره اما اگه دانشکده مارو منحل کنن دیگه دانشگاهی توی کرمانشاه نداریم که با اون ادغام شه!!!! Exclamation
اگه همه نظر شما رو داشته باشن و بگن بی عدالتیه که دانشگاشون منحل و ادغام نشده با دانشگاه تهران, پس بخاطر رعایت عدالت Exclamation در نهایت یه دانشگاه خواهیم داشت و اونم دانشگاه تهرانه!!!!!!!!!یعنی همون حالتی که 50سال پیش بود!!!!!!
mahdis
mahdis

تعداد پستها : 173

Back to top Go down

Back to top